Dijital Pazarlama

Dijital çağın gereklerini yerine getirmeye çalışan Designota; Müşterileri için web tabanlı, dijital stratejiler geliştirerek onların bu mecralarda en üst seviyelerde rekabet etmelerini sağlar.

Designota, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak Google Adwords ve sosyal medya reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermektedir. Dijital pazarlama sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi fazlalaştırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görünebilmesini sağlar. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmalarına imkan tanırsınız. Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir aynı zamanda sizinle ilgili ayrıntılı içeriğe ulaşabilmelerini sağlarsınız.

Designota olarak müşterilerimiz için sosyal medya sitelerinde de, reklam yayınlama aracılığı hizmetini vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Sizlerde tüm büyük sosyal medya sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak büyük kitlelere, düşük maliyetler ile ulaşabileceksiniz.