Mobil Uygulama Geliştirme

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.

Designota Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmeye yardımcı olmak için bu alanda önemli çalışmalar yapmakta, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve tasarım yönü güçlü mobil web uygulamalar ile hizmet vermektedirler.

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil web uygulamaları sayesinde iOS ve Android işletim sistemlerine uygun mobil web siteniz iletişiminizi ve işlemlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak yapma imkânı bulacaksınız. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de akıllı telefon kullanımında son birkaç yılda oldukça fazla artış oldu. Yapılan araştırmalara göre dünya genelinde akıllı telefon kullanımının 2015 yılında 1 milyar civarına ulaşması bekleniyor.

Kullanım oranı bu derece artan iOS ve Android telefonlar için uygulamaların geliştirilebilmesi olanağının sağlanması ise teknoloji deneyiminde yeni bir devir başlattı. Artık sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Mobile uygun web siteleri ya da hizmetinize, sektörünüze ya da ürününüze uygun mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştırmada ve gelecek nesle uyum sağlamada önemli rol oynuyor.

Designota Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmeye yardımcı olmak için bu alanda önemli çalışmalar yapmakta, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve tasarım yönü güçlü mobil uygulamalar ile hizmet vermektedirler.

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil uygulamalar sayesinde müşterileriniz firmanız ile her an mobil iletişimde kalabilir; reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi hizmet ya da ürününüzü iPhone, iPad ve Android uygulaması sayesinde doğrudan müşterilerinize sunabilirsiniz.