Web Sitesi Tasarımı

Designota, web sitesi tasarımı projelerini tamamen benzersiz, estetik, en son teknolojiyle uyumlu, işletmelerin amaç ve hedeflerine uygun web siteleri tasarlayarak kalite ve müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

Web sitesiniz sizin kurumsal kimliğinizi yansıtır bu nedenle web sitesi tasarım projelerinde Designota işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi ve doğru şekilde yansıtmaya çalışır.

Yapılacak web sitesi sizin internet üzerinde firmanızı temsil eder. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların estetik ve şık bir web sitesi tasarımı ile karşılaşması firmanızın bilinirliğini artırdığı gibi ekonomik açıdanda büyük katkı sağlamasına olanak tanır. Bu nedenle web sitesi tasarım projenizi yaparken, firmanızın ihtiyaçlarının analiz edilerek internet dünyasında yerini almasının sağlanması dışında yapılan tasarımın estetik olması, göze hitap etmesi ve özgün içeriğe sahip olması yaptığımız web sitelerinde önemlidir.

Yapılan web sitesi tasarımları modern, mobil uyumlu ve yeni tasarım trendleri ile zenginleştirilerek internet kullanıcılarının ve müşterilerinizin web sitenizi daha fazla ziyaret etmeleri sağlanır.

Müşterilerimizin web sitelerini projelendirirken her ayrıntı bizim için çok önemlidir;

Öncelikle web sitesi tasarım projesini gerçekleştireceğimiz firmanın kurumsal yapısının en ince ayrıntılarına kadar analizi yapılır.

Analizi yapılan kurumsal firmanın beklentileri, ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda estetik ve görselliğe büyük önem vererek web sitesinin tasarıma geçilir.

Web sitesi tasarımı firmanın istediği şekilde, bütün ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde hazırlanır ve müşteriye teslim edilir. Web sitesi tasarımı teslim sürecine bütün düzenlemeler, gerekli test işlemleri ve değişiklikler yapılır.

Designota olarak, yaptığımız tüm web sitesi tasarım projeleri mobil uyumlu olarak tasarlanır. Yani web siteniz cep telefonu ve tablet uyumludur. Web sitenizin mobil uyumlu olması günüzmüz teknolojisinde, web sitenizin arama motorlarında daha yukarılarda gözükmesine büyük ölçüde yardımcı olur.