Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanının iş hedeflerine ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Bir işletmenin tanıtımını sağlayacak kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, katalog, broşür, afiş tasarımı, karvizit tasarımı ve web tasarımı ile tamamını kapsamaktadır. Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir.

Designota işletme ve sektör gözetmeksizin bütün kurumsal kimlik tasarımlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Estetik görünüme ve güvenilir işleyişe önem veren firmamız müşterilerini doğru yönlendirerek kurumsal kimlik tasarım alanında herzaman en iyisini yapmayı hedeflemiştir.

Kurumsal kimliğiniz, görünümden davranışa kadar uyum içinde olmalıdır. Bir kurum, kurumsal kimliğiyle bütünsel bir imaj verebilmeli ve bunu kimliği ile uyum içinde uygulamalıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızı aşağıda görebilirsiniz;

Profesyonel Kartvizit tasarımı, Profesyonel Katalog tasarımı, Profesyonel Broşür tasarımı, Reklam tasarımları, Antetli kağıt tasarımı , Blognot tasarımı , Diplomat zarfı tasarımı, Dosyalık tasarımı, Fatura, İrsaliye tasarımı, Gider pusulası, Klasör sırtlıkları, CD ve CD Kutusu tasarımı, Etiket tasarımı, Ambalaj tasarımı, Yaka kartı ve Araç üzeri uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.